Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tiskovka

Na situaci v lize ...

V lize si na naši sílu kádru vedeme dobře jsme pátí s pěti bodovou ztrátou na druhé místo. Což moc pěkné. Chtěli bychom pokračovat v našich výkonech s posledních zápasů a vyhnout se tak sestupu. Ale v této vyrovnané lize není žádný zápas jednoduchý.

Dneska hrajem venku a bylo by krásné navázat na předešlou venkovní výhru.


Na to v jakém nastoupí rozestavení ...

Rozestavení měníme podle soupeře. Nemáme žádné své oblíbené. Hlavně tedy hrajeme přes středové hráče, což hráče učíme už v dorostu.

 

Rozhovor s benjamínkem v týmu Matyášem Hamrlíkem

Na rozdíl mezi dorostem a A-týmem ...

Rozdíl tu samozřejmě je hlavně co se týče tréninkové zátěže. A spoluhráči jsou velice kvalitní a zkušení.


Na ligový debut ...

Byl jsem velice překvapen, když mě manager dal do základu hned v 1. ligovém kole. Snad jsem podal optimální výkon. Chtěl jsem se samozřejmě co nejlíp předvíst.


Na to jestli má ambice stát se součástí týmu

Samozřejmě bych chtěl jednou nastupovat v základu a pomoct týmu k nějakému úspěchu. Ale vím, že to nebude hned a musím se k tomu dopracovat, je tu spoustu dobrých hráčů na můj post což nám pomáhá dosahovat lepších výkonů.

 

 

Rozhovor s novou posilou Alonzem Esplugalem

Na to jestli znal klub před podpisem smlouvy

Popravdě neznal. Poprvé sem o Arzně slyšel až den před podpisem smlouvy. Agent mi říkal, že se o mě vážně zajímáte. Bylo to velice rychlé.


Co říkáte na zázemí klubu a jaké jsou vaše cíle

Zázemí stadionu je velice dobré, navíc teď se staví stanice metra. Takže zázemí se stále vylepšuje. A na rozdíl od soupeřů v páté lize máme skutečně velký stadion. Mé cíle jsou s klubem se dostat do 4. ligy ať už tuhle nebo příští sezónů. Bohužel v téhle sezóně nám trochu utekli soupeři, ale my se nevzdáváme a budeme až do konce bojovat.

 

 

Na ligový zápas ...

Ligu sme začali ve velkém stylu. Vyhráli sme proti kvalitnímu soupeři. V dalším kole hrajeme venku s dalším ambiciózním týmem, kde bychom chtěli vyhrát.

 

Na pohár

Hráli sme proti slabšímu týmu a tak sme si mohli dovolit do zápasu vložit slabší sestavu. Sice sme brzy prohrávali což nám moc nepomohlo a dlouho nám trvalo než sme začali hrát svou hru. No nakonec sme ukázali kdo je v zápase favorit a vstřelili vítězný gól.

V dalším kole nás čeká tým, který byl nedávno založený, takže můžu už teď říct že postavíme hráče kteří si jinak moc nekopnou. Po finanční stránce je moc dobré, že hrajeme znovu na domácí půdě.

 

Na International Masters

Na tenhle zápas v IM sme se pečlivě připravovali, na začátku sezóny sme této soutěži dali největší váhu. Začátek v zápase sme měli snový po čtvrthodině sme vedli už 2:0. Ale soupeř se vůbec nevzdával a za stavu 2:2 přišlo vyloučení, které bylo opravdu přísné. Od toho momentu už bylo pro nás velice těžké vstřelit vítězný gól. Ikdyž nakonec Mužík od toho nebyl daleko bohužel štěstí nám dneska nepřálo.

Do odvety dotoho dáme, ale všechno a věříme že můžeme uspět! 

 

 

Po nervy drásajícím zápase se musíme rozloučit z letošní International Masters. Ve druhém kole play off sme převedli  vyrovnané souboje s řeckým týmem. A po výsledcích 1:1 venku a 2:2 u nás, bohužel postupuje soupeř díky více gólům vstřelených u nás.

 

Na postup v IM ...

Celý tým je nesmírně šťastný, že se nám po dvou neúspěšných pokusech povedlo postoupit dál. Zároveň z nás opadla ta tíha důležitosti včerejšího zápasu.

 

Na cíle v IM ...

Budeme každý zápas nasazovat tu nejsilnější sestavu a pokusíme se dojít co nejdál.

 

Na posily do další sezóny ...

Do další sezóny nemáme v plánu kupovat nové hráče. Vystačíme si s tím co máme a pokusíme zlepšit své postavení v tabulce.

 

Na cíle v nové sezóně ...

Chtěli bysme skončit v lize do třetího místa. Uvidíme jaká bude konkurence na tom taky hodně záleží. V poháru bysme se chtěli pokusit zlomit prokletí třetího kola, snad nám bude přát los. A v IM jak sem říkal dojít co nejdál, do prvního kola sme dostali přijatelného soupeře. Vidím to na 55% šanci na postup dál.

 

Na hodnotu International Masters v téhle sezóně ...

IM bereme vážně a chtěli bychom konečně postoupit do play off což se nám povedlo jen jednou. Poslední dva zápasy v IM se nám skutečně povedli. Předvedli sme velice kvalitní výkony se kterými bychom mohli postoupit hodně daleko. Pokuď předvedeme stejně kvalitní zápas i ve Francii, velice se přiblížíme postupu ze skupiny.

 

Na častější nasazování Michala Kotůlka ...

Tuhle sezónu má už na svém kontě 12 soutěžních zápasů. Já vím chtěli byste abych ho nasazoval častěji, ale jeho chvíle teprve přijde. Potřebuje ještě získávat zkušenosti na velké zápasy.

 

Na případný přesun Romana Menzla do A týmu ...

Po dnešním zápase dorostu a podle toho jak si povede se rozhodneme jestli ho přesuneme k A týmu. Máme už ho velice nastudovaného a věřte, že v našem týmu má budoucnost. Záleží pak jen na něm jak se jí ujme.

 

Na včerejší výhru v lize

Byl to skvělý večer. Poprvé sme porazili tým FC Vlkoš. I když sme brzo prohrávali, tak sme zápas neztratili a dokázali ho do poločasu otočit což pro nás byla velká psychická vzpruha. Byl to jeden z nejlepších výkonů v sezoně.

 

Na Victora Artemova

Odehrál tento zápas skvěle. Byl po celou dobu aktivní a k tomu přidal tři branky. Ukázal svou kvalitu díky které sme si ho vybrali do týmu.

 

Na Romana Menzela

Je to talentovaný hráč, který má budoucnost před sebou. Pokuď se v dorostu vypracuje určitě dostane šanci v Áčku.

 

Na skvělý start do nové sezóny

Začátek nové sezóny se nám povedl perfektně, vždycky je důležité dobře začít. Nám se sice úvod proti Rossoneri nepovedl ideálně, pak nám tam ale dá se říct spadlo všechno co se dalo.

V poháru sme předvedli výkon jaký od týmu očekávám každý zápas. Další zápas v poháru hrajeme doma proti slabšímu soupeři, takže je tu velká šance na postup.

 

Na úzký kádr

Ano aktuálně máme úzký kádr, ale pokuď se nám budou vyhýbat zranění nemělo by nám dělat problém být konkurenceschopní i ve třech soutěží. Navíc nám A tým brzy rozšíří dva talentovaní hráči z dorostu. Jsou jimi Marcel Jez a Michael Polomský.

 

Na ohrožení sestupem ...

Je to pro nás nelehká situace. Věděli sme, že při generační obměně se nebudeme pohybovat nějak vysoko. Ale naše výsledky jsou horší než jsme předpokládali. Mužstvo je zatím dost nevyzrálé a potřebuje ještě nějaký čas na lepší výsledky, alew nebudeme skrývat, že tahle sezóna je pro nás zatím zklamáním. Naštěstí máme 12 bodový náskok na sestup a do konce je pět kol, takže matematicky nám stačí udělat aspoň šest bodů.

 

Na případnou baráž ...

Jsme odhodlaní se zachránit a za cennu dalších dvou zápasů. Dostat se na šestou pozici bude nesmírně těžké, ale slibuji fanouškům, že se o to pokusíme.

 

Na rozšíření stadionu ...

Jsme rádi, že alespoň co se týče zázemí se nám daří ho vylepšovat. Věříme, že bude chodit hodně lidí.

 

Na včerejší zápas s TJ Humpolcem ...

Ve včerejším zápase sme ukázali svou sílu, sice sme brzo prohrávali, ale naštěstí nás to nijak nepoznamenalo. Dál sme hráli svou hru a výsledek se brzo dostavil. Před bránou sme byli velice nebezpeční. Jsem rád, že sme se včera konečně střelecky rozstříleli a dali v zápase víc jak dvě branky.

 

Na hattrick Michala Kotůlka ...

Včera ukázal svůj velký potenciál. Jsem až překvapen jak je před bránou soupeře produktivní. Nesmíme, ale zapomenout že je stále mladý a potřebuje sbírat zkušenosti z top zápasů. Včera ale dokázal, že může být velkým hráčem.

 

Na nedělní zápas s Ac Gialloblu ... 

Zápas s největším favoritem na postup do 4.ligy. Poslední 3ligová kola se jim výsledkově nepovedla. Což pomohlo ostatním týmum se přiblížit k postupovým příčkám. My dotoho v neděli půjdeme naplno a budeme chtít ukořistit nějaký bodík.

 

Na vyrovnanost ligy ...

Prvních 8 týmu je velice vyrovnananých co se týče formy. Bude zajímavé sledovat jestli se někdo dokáže utrhnout.

 

Na to jestli v neděli nastoupí Kotůlek v základu ...

Ano nastoupí v základu. Jeho střelecké schopnosti nemůžeme nechat na lávce.

 

 

Na prohraný pohárový zápas ...

Hráli sme duel s velice silným protivníkem. Byli pocelý zápas silnější na míči my jsme, ale hráli velice dobře v obraně. Nakonec rozhodla jedna standartka. Je to škoda dnes sme hráli velice dobrý zápas a mohli sme pomýšlet i na postup.

 

Na zápas s fc ježouři Polná

Další zápas z kategorie težkých. Budeme se muset obejít bez Anelliho. Trochu tedy pozměním sestadu a nechám hrát Kotůlka. Samozřejmě budeme chtít před zraky svých fanoušků zvítězit. Těšíme se, že stadion znovu vyprodáme.

 

Na včerejší zápas s FC KFELY…

Byl to nervy drásající zápas, bylo to nahoru dolů. Vyhráli větší zkušenosti s touto ligou, hráči byli hladoví po vítězství a nakonec sme strhli vítězství na svou stranu. Máme teď v tabulce velmi dobrou pozici s kontaktem na první místo.

 

Na vypadnutí z vlastního turnaje…

Je to velké zklamání, to nebudeme skrývat, vypadnout takhle už ve skupině. Poslední zápas sme zvládli skvěle, bohužel už sme to neměli ve vlastních rukách. Dá se říct, že rozhodla domácí prohra s ruským mančaftem, kde sme vedli už o dva góly.

 

Na nečekaný odchod Gabka Kuklincai…

Rozhodli sme se mu neprodloužit smlouvu, protože nám nezapadal do budovaného kádru a koncepci s ní spojenou.

 

Na to, že jeho tým vyklidil pozice z boje o 4.ligu…

Tak s tímhle nesouhlasím, pokuď bychom nepřivedli za Gabrielina náhradu tak vám dám za pravdu. Dnes sme ale přivedli náhradu, která co se zkušeností týče nemůže Kuklincaovi rovnat, ale je to velká naděj do budoucna která nás posune zase dál.

 

Na zápas s F.K. Luže...

Zápas sme začali velmi opatrně a nechali sme hrát soupeře. Ti toho využili a právem nás potrestali gólem. Po čtvrthodině hry sme se ztoho naštěstí oklepali a začali sme hrát svou hru. To vyustilo v následnou penaltu. V poslední 15-ti minutovce, když se rozhodovalo o osudu tkání sme ztrhli výhru na svou stranu. 

 

Na Ambrosia Salgada...

Znovu ukázal jak velkým hráčem je. Vzal to na sebe a rozhodl krásným gólem. Je potřeba mít v týmu hráče jako je on.

 

Na spekulace ohledně odchodu Tanaye Akala...

Je to možné to nemůžu vyvrátit. Máme tři útočníky, kteří jsou schopni ho nahradit. Víte strávil tu 7 sezon a já mu v další etapě kariéry bránit nebudu.

 

Na pohárový zápas...

Pohár je pro nás velká výzva po tom co sme se v něm v minulé sezóně moc neohřáli. Chceme postoupit co nejdál a zítra postavím to nejsilnější co máme.

 

Na zápas s FC Highlands

Zajimavý duel ve kterém chceme navázat na naše dobré ligové výsledky a pokusit se o zisk tří bodů. Naši hráči tento duel berou prestižně, takže nic nepodceníme.

 

Na případný postup do 4. ligy ...

V budoucnosti by sme se samozřejmě chtěli dostat do 4. ligy. V dalších dvou sezónách je to náš hlavní cíl.

 

 

 Na nové posily

V dohledné době neplánujeme žádné posílení základní jedenáctky. Jsme spokojení se současným kádrem a získané finance budeme v nejbližších dnech investovat do zázemí.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

Fotoalbum


Poslední fotografie
Archiv

Kalendář
<< červenec / 2022 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 30470
Měsíc: 157
Den: 13